Domů Rady a Návody Srovnání Seed4Me VPN a iTop VPN Pro: Jaká VPN je lepší?

Srovnání Seed4Me VPN a iTop VPN Pro: Jaká VPN je lepší?

0

Kterou z těchto VPN vybrat: Seed4.Me VPN, nebo se spíše vyplatí iTop VPN? Proklepli jsme si obě VPN, součet rozdaných bodů je 6,6/10 vs 7/10.

Zkouška rychlosti Seed4Me – iTop Pro VPN, kdo vyhrál?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o Seed4me VPN a iTop VPN Pro.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 48 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 19 Mb/s. Seed4.Me VPN tak je o 29 Mb/s rychlejší nežli iTop VPN Pro.

Z měření vyplynulo, že průměrný upload u Seed4.Me VPN jsme naměřili 33 Mb/s. iTop VPN dosáhla rychlosti 10 Mb/s, a tedy je o 23 Mb/s pomalejší.

Rychlost odezvy dosáhla u první VPN v průměru 11 ms. U druhé iTop VPN Pro jsme naměřili průměrných 131 ms. Čím nižší hodnota rychlosti odezvy, tím lépe, takže Seed4me byla o 120 ms lepší.

Bodový součet Seed4Me VPN : iTop Pro VPN tak je 4 /10 – 3/10.

Zvládne Seed4.me VPN streamovat Netflix?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, Seed4.Me tuto celkem důležitou funkci nemá. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, iTop VPN cizojazyčný Netflix odblokovat nezvládá.

S aktivovanou VPN lze odblokovat i skrytá videa na YouTube, iTop VPN Pro takovou dovednost má. Porovnávaná VPN funkci odblokování YouTube videí obsahuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a whitelist. Třeba Seed4me VPN má DNS ochranu a iTop VPN kupříkladu poskytuje white list.

Skóre v sekci funkce tak je 5 /10 vs. 8/10.

Obstojí Seed4Me VPN v počtu serverů a nabídce zemí?

Nižší nabídka serverů se může projevit v nižší rychlosti VPN, Seed4me VPN má ve správě 150 serverů. U iTop VPN Pro jsme našli celkem 1 800 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí o 1650 méně .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u iTop Pro VPN činí 11. Srovnávaná VPN nabízí 28, tedy o 17 víc. V tomto srovnání tak vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých Seed4Me VPN dokáže neomezeně. iTop VPN Pro povolí současně připojit 5 zařízení. Parametry dalších služeb najdete v článku nejlepší VPN pro PC.

Které platformy zvládá Seed4.me VPN a které zvládá iTop VPN Pro?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, Seed4.me VPN umí platformu Android a zvládá přístroje na systému iOS. Druhá VPN iTop Pro VPN systém iOS ochrání, Android OS standardně dokáže krýt.

Poskytování informací o uživatelích VPN se řídí zákony země, kde má společnost registrované své sídlo. Seed4.me VPN formálně vznikla v USA. Druhá z VPN v našem porovnání sídlí v Hongkongu.

Program Seed4Me není k mání v českém jazyce, iTop Pro VPN česky taky nastavit nelze.

V souboji podporovaných platforem dosáhla Seed4.me VPN bodového součtu 9/10, iTop VPN Pro si nese hodnocení 10/10.

Cenové srovnání Seed4.me VPN : iTop Pro VPN

iTop VPN Pro si lze předplatit za 57 Kč měsíčně, druhou VPN si můžete objednat již za 74 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 5/10 pro první a 6 /10 pro tu druhou.

Exit mobile version