Středa, 22 března, 2023
aktualne

 CASTELLI – značka cyklistického oblečení, které si zamilujete i vy

Už jste někdy měli možnost obléknout si šaty, kalhoty nebo třeba košili či tričko, kousky, které vám na první dobrou dokonale padly a bylo to proto, že jste zvolili správnou velikost od jednoho konkrétního výrobce? Ať už šlo o oblečení elegantní, sportovní, ležérní nebo třeba společenské, vždy jde o to, zda se výrobce „pohrál“ s volbou materiálu, dokonalostí střihu, správnými švy nebo třeba zdánlivými maličkostmi, které mají však na celek velký vliv. 

Ve sportovním oboru tohle vše umí CASTELLI, výrobce cyklistického oblečení z Itálie, který má tradici sahající až do roku 1876.

Špičkové oblečení pro cyklistiku

Pokud hledáte to nejlepší oblečení pro cyklisty, které si rádi a s důvěrou obléknou i ti nejlepší sportovci, vsaďte na cyklistické oblečení CASTELLI. Značka s obrovskou tradicí prošla za svou éru mnoha změnami, ale nelze jí upřít, že se stále drží mezi těmi nejlepšími, jaké můžete v tomto oboru potkat. 

Přináší mnoho inovací, zvláště co se materiálů týče. Představila jako první oblečení s Lycrou, pak také funkční cyklistické oblečení, které mělo obrovský úspěch. Značka CASTELLI byla oficiálním dodavatelem oblečení pro závody jako Giro d’Italia a Tour de France.

Koupit si můžete mnoho produktů se značkou CASTELLI na své přední nebo pohledové straně. Obléknout si můžete vesty, rukavice, šátky návleky, čepice, ale také bundy, kalhoty, trička nebo třeba ponožky. Pokud se rozhodnete pro cyklistické oblečení CASTELLI, budete si jisti, že kupujete to nejlepší, co můžete.

Podpořte českou značku

I mezi našimi značkami cyklistického oblečení můžeme najít kvalitního výrobce. Je jím oblečení SILVINI. Tato značka sice nemá tak velkou tradici, ale její kvality jsou testovány v Itálii, kde také získává inspiraci pro svůj trendy design. 

Obě tyto značky můžete koupit na webových stránkách e-shopu bikero.cz. Pojďte si vybrat, ať už jste muž nebo žena, dítko či dospělí. Zde si vyberete nejen s ohledem na kvalitu, ale i design.

pr článek

Další články autora